Handtag Theofils Gardone RutaMatt Svart, Längd: 230 mm
189 kr
149 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Längd:
230 mm

Gardone Ruta
Matt Svart, Längd: 230 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200327SP |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 230 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 224 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466049082 |
