Handtag Theofils Grosetto 96 cc
Rek. pris 55 kr
fr.33 kr
Se priset!
Välj variant

Grosetto 96 cc
33 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hantag Theofils är ett möbelhandtag med mjuka linjer som ger ett följsamt intryck. Handtaget är tillverkat i zamak och har ytbehandlats för få rätt finish.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Hantag Theofils är ett möbelhandtag med mjuka linjer som ger ett följsamt intryck. Handtaget är tillverkat i zamak och har ytbehandlats för få rätt finish.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Linnea BVerifierad köpare
för 2 år sedanFin, stark och modern
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Längd | 152 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Grosetto |
