Handtag Theofils Grosetto CC96 Matt Mässing
59 kr

Grosetto CC96 Matt Mässing
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett gammaldags möbelhandtag som gör sig bra i både kök och bad, eller på en byrå eller garderob. Handtagen är tillverkade i zamak och har ytbehandlats för rätt finish.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett gammaldags möbelhandtag som gör sig bra i både kök och bad, eller på en byrå eller garderob. Handtagen är tillverkade i zamak och har ytbehandlats för rätt finish.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11282109SP |
| Färg | Mässing |
| Längd | 152 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Serie | Grosetto |
| EAN-nr | 7332466046678 |
