Handtag Theofils Marseille
fr.39 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Marseille
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Mångsidigt handtag tillverkat i zamak med behandlad yta. Passar bra i både kök och badrum.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Längd | 114, 148, 221 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 192 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Marseille |

