Handtag Theofils Modena
fr.56 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Modena
56 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Theofils är ett modernt grepplisthandtag. Handtaget är för den som söker ett mer minimalistiskt utseende till sina lådor och luckor.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett modernt grepplisthandtag. Handtaget är för den som söker ett mer minimalistiskt utseende till sina lådor och luckor.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200125T |
| Färg | Alu look, Grå, Krom, Ljusgrön, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri Look, Silvergrå |
| Längd | 60, 200, 300 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 20, 80, 130 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 28, 40 mm |
| Serie | Modena |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
