Handtag Theofils Moie 20 cc
Rek. pris 69 kr
fr.55 kr
Se priset!
Välj variant

Moie 20 cc
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
En grepplist i mindre format. Grepplisten skruvas på insidan av luckan eller lådan.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11772502T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri |
| Längd | 30 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 20 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 37,5 mm |
| Serie | Moie |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

