Handtag Theofils Monopoli
fr.185 kr
Välj variant

Monopoli
185 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10131107.2T |
| Färg | Brunt, Natur, Svart |
| Längd | 108, 141, 172, 203, 236, 325, 490 mm |
| Material | Metall/Läder |
| CC-mått | 96, 128, 160, 192, 224, 320, 480 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Läder |
| Serie | Monopoli |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
