Handtag Theofils MonopoliBrunt, Längd: 141 mm
205 kr
Vald variant
Färg:
Brunt
CC-mått:
128 mm

Monopoli
Brunt, Längd: 141 mm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10131108.2SP |
| Färg | Brunt |
| Längd | 141 mm |
| Material | Metall/Läder |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Läder |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Monopoli |
| EAN-nr | 7332466050439 |
