Handtag Theofils MonopoliSvart, Längd: 172 mm
215 kr
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
160 mm

Monopoli
Svart, Längd: 172 mm
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtagsserien Monopoli är ett läderhandtag som ligger helt rätt i tiden. Med detaljer och material, som t.ex. vegetabiliskt garvat läder från Europa, ser Theofils till att varje produkt håller hög kvalitet, både vad gäller design som hållbarhet.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10131109.1SP |
| Färg | Svart |
| Längd | 172 mm |
| Material | Metall/Läder |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Läder |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Monopoli |
| EAN-nr | 7332466050453 |
