Handtag Theofils Pescara CC96 Matt Mässing
Rek. pris 99 kr
89 kr
Se priset!

Pescara CC96 Matt Mässing
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett skålhandtag för dina lådor i köket eller badrummet, eller på byrån. Pescara är ett gediget möbelhandtag som finns i en mängd variationer.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett skålhandtag för dina lådor i köket eller badrummet, eller på byrån. Pescara är ett gediget möbelhandtag som finns i en mängd variationer.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11222103SP |
| Färg | Mässing |
| Längd | 120 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Pescara |
| EAN-nr | 7332466046388 |
