Handtag Theofils Pescara
fr.65 kr
Välj variant

Pescara
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Theofils är ett gediget skålhandtag som passar både till lådor i köket, badrummet eller på byrån.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett gediget skålhandtag som passar både till lådor i köket, badrummet eller på byrån.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11222609T |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Grå, Krom, Ljusgrön, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri, Silvergrå |
| Längd | 88, 120 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 64, 96 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 27, 28 mm |
| Serie | Pescara |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
