Handtag Theofils Poppi 136 mmRostfritt
Rek. pris 99 kr
80 kr
75 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Rostfritt

Poppi 136 mm
Rostfritt
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Poppi är en grepplist med mjukt rundade hörn och bekvämt grepp.
Handtaget kommer med skruv som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11872513SP |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 87 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Poppi |
| EAN-nr | 7332466047316 |

