Handtag Theofils Posta 128 cc Läder
Rek. pris 169 kr
fr.129 kr
Se priset!
Välj variant

Posta 128 cc Läder
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Populärt handtag lindat i läder som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd. Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Populärt handtag lindat i läder som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd. Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11350008T |
| Färg | Brun/Krom, Svart/Krom |
| Längd | 140 mm |
| Material | Metall/Läder |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Läder |
| Serie | Posta |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
