Handtag Theofils Posta Läder Svept
Rek. pris 169 kr
fr.129 kr
Se priset!
Välj variant

Posta Läder Svept
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Posta är ett elegant handtag, svept i läder vilket ger en lyxig känsla. Allt läder är garvat i Europa med sluttillverkning i Småland. Finns i ett brett urval av färgkombinationer och CC-mått.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Posta är ett elegant handtag, svept i läder vilket ger en lyxig känsla. Allt läder är garvat i Europa med sluttillverkning i Småland. Finns i ett brett urval av färgkombinationer och CC-mått.
Populärt läderhandtag som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd. Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 157192SPT |
| Färg | Brun/Krom, Brun/Rostfri, Brun/Svart, Natur/Krom, Natur/Rostfri, Natur/Svart, Svart/Krom, Svart/Rostfri, Svart/Svart |
| Längd | 140, 172, 236 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Posta |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
