Handtag Theofils Trani 128 cc
Rek. pris 75 kr
fr.61 kr
Se priset!
Välj variant

Trani 128 cc
61 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Theofils är ett skålhandtag med en design av raka linjer. Handtaget tar plats och ger liv åt luckor eller lådor som den monteras på.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett skålhandtag med en design av raka linjer. Handtaget tar plats och ger liv åt luckor eller lådor som den monteras på.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200111T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri, Rostfri Look |
| Längd | 108, 140, 172 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 64, 96, 128 mm |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Trani |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
