Handtag Theofils Vallo 96 cc
Rek. pris 89 kr
fr.75 kr
Se priset!
Välj variant

Vallo 96 cc
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett enkelt handtag med retrostil som passar perfekt till de flesta möbler i hemmet. Ett möbelhandtag som fungerar lika bra på skåp som på luckor och lådor.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett enkelt handtag med retrostil som passar perfekt till de flesta möbler i hemmet. Ett möbelhandtag som fungerar lika bra på skåp som på luckor och lådor.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Martin SVerifierad köpare
för 2 år sedanTrodde det var ett handtag som kan skruvas fast i en dörr- men skruvarna på bilden är bara en del av mönstret inte riktiga
+ Vit
- Ser ut som man kan skruva fast den men skruvarna är fejk. Kan bara användas med genomgående fäste
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit |
| Längd | 137 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 20, 27 mm |
| Höjd | 20, 27 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Vallo |
