Infällnadshandtag Beslag Design Hollow
fr.109 kr
Välj variant

Hollow
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infällnadshandtag Hollow från Beslag Design är ett stilrent, runt handtag. Det fälls in i fronten.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317401-11B |
| Färg | Alu look, Svart |
| Diameter | 40 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Hollow |
| Typ | Handtag |

