Knopp Dansani Button 42 mm Återvunnen Plast
140 kr
110 krSpara 21 %Kampanj

Button 42 mm Återvunnen Plast
110 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Dansani Button 42 mm är ett klassiskt men ändå modernt runt knopphandtag som ger din badrumsmöbel den sista touchen. Det runda handtaget passar in i de flesta badrumsstilar och Button-handtaget är lätt att greppa, så att du kan komma åt dina föremål i skåp och lådor utan problem.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Knopp Dansani Button 42 mm är ett klassiskt men ändå modernt runt knopphandtag som ger din badrumsmöbel den sista touchen. Det runda handtaget passar in i de flesta badrumsstilar och Button-handtaget är lätt att greppa, så att du kan komma åt dina föremål i skåp och lådor utan problem.
Det här svarta Button handtaget är tillverkat av OceanIX Plastix, ett hållbart material gjort av återvunnen plast från till exempel använda fiskenät.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 189553068 |
| Färg | Svart Matt |
| Material | Plast |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Serie | Button |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,03 kg |
| EAN-nr | 5713804405326 |

