Knopp Dansani Button 42 mm
Rek. pris 140 kr
fr.110 kr
fr.96 krSpara 13 %Kampanj
Välj variant

Button 42 mm
96 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Dansani Button 42 mm är ett klassiskt men ändå modernt runt knopphandtag som ger din badrumsmöbel den sista touchen. Det runda handtaget passar in i de flesta badrumsstilar och Button-handtaget är lätt att greppa, så att du kan komma åt dina föremål i skåp och lådor utan problem.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Knopp Dansani Button 42 mm är ett klassiskt men ändå modernt runt knopphandtag som ger din badrumsmöbel den sista touchen. Det runda handtaget passar in i de flesta badrumsstilar och Button-handtaget är lätt att greppa, så att du kan komma åt dina föremål i skåp och lådor utan problem.
Knopparna tillverkas i aluminium och finns i flera färger för att passa olika stilar. För ett mer hållbart alternativ finns även en matt svart variant i OceanIX Plastix – ett miljövänligt material tillverkat av återvunnen plast, exempelvis från använda fiskenät.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Färg | Borstad Mässing, Inox, Svart |
| Material | Aluminium |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Serie | Button |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,03 kg |
