Knopp Theofils Agno D28 mm Mässing
Rek. pris 55 kr
45 kr
Se priset!

Agno D28 mm Mässing
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Theofils är en rund möbelknopp som lyfter fram det moderna hemmet på ett diskret stilfullt sätt.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en rund möbelknopp som lyfter fram det moderna hemmet på ett diskret stilfullt sätt.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20332600SP |
| Färg | Mässing |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Agno |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466041871 |
