Knopp Theofils Ancona 30 mm
Rek. pris 49 kr
fr.40 kr
Se priset!
Välj variant

Ancona 30 mm
40 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rund knopp med mjuka linjer och skönt grepp.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 302837T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 26 mm |
| Serie | Ancona |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

