Knopp Theofils Atri
fr.49 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Atri
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en stilren möbelknopp med en klassisk oval form och en tydlig definierad fot.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Oxid, Rostfri, Smide |
| Längd | 35 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Atri |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |

