Knopp Theofils CerviaAlu look
39 kr
29 krSpara 26 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Alu look

Cervia
Alu look
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en elegant rund möbelknopp i klassisk design. Diameter fot: 23 mm.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20052402SP |
| Färg | Alu look |
| Diameter | 34 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 23 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Cervia |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7332466047828 |

