Knopp Theofils LabaroMatt Svart
Rek. pris 53 kr
39 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Labaro
Matt Svart
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils Labaro är en vackert klotformad möbelknopp med fot.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20262100SP |
| Färg | Matt Svart |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 40 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Labaro |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7332466048085 |

