Knopp Theofils LabaroAlu look
45 kr
35 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Alu look

Labaro
Alu look
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils Labaro är en vackert klotformad möbelknopp med fot.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20262400SP |
| Färg | Alu look |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 40 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Labaro |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7332466048115 |

