Knopp Theofils Sora
fr.55 kr
Välj variant

Sora
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Sora ger en romantisk och elegant känsla på lådan eller skåpet.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20322000T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 22,5 mm |
| Serie | Sora |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

