Knopp Theofils Tods Porslin
fr.30 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Tods Porslin
30 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Theofils är en möbelknopp av porslin tillsammans med en metalltopp. En klassik och stilig knopp som passar i ett gammaldags kök, badrum eller sovrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en möbelknopp av porslin tillsammans med en metalltopp. En klassik och stilig knopp som passar i ett gammaldags kök, badrum eller sovrum.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
StaffanVerifierad köpare
för 1 månad sedanMycket snygga och med massor av "retrokänsla". Plus för att gängtappen INTE sitter fast, utan möjliggör för korrigering 👍
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Oxid, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 26 mm |
| Serie | Tods |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
