Knopp Theofils Verna 2024 Porslin
fr.45 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Verna 2024 Porslin
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils Verna 2024 Porslin är en vacker, vit porslinsknopp med dekorativ detalj.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Diameter | 36 mm |
| Material | Porslin |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Verna |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |

