Knopp Vedum Krasse
fr.147 kr
Välj variant

Krasse
147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Krasse från Vedum har en klassisk och enkel design.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Bredd | 28 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Bredd | 28 cm |
| Djup | 23 cm |

