Knopp Vedum Tibas
fr.184 kr
Välj variant

Tibas
184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Tibas från Vedum är ett modernt beslag med unika detaljer.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Mässing, Rostfri, Svart |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Bredd | 28 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Bredd | 28 cm |
| Djup | 30 cm |

