Kökshandtag Habo Nelly
fr.94 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Nelly
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kökshandtag tillverkat av återvunnen mässing. Handtaget har rund skålform och passar särskilt till lådor i byråer och hurtsar men också till köket. Skruvar medföljer.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kökshandtag tillverkat av återvunnen mässing. Handtaget har rund skålform och passar särskilt till lådor i byråer och hurtsar men också till köket. Skruvar medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 64 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Bredd | 94 mm |
| Utsprång | 20 mm |
| Serie | Nelly |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Kökshandtag |
