Lådhandtag Beslagsboden BB628CC: 128 mm
Rek. pris 55 kr
50 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
150 mm

BB628
CC: 128 mm
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Lådhandtag från Beslagsboden i svart aluminium.
Små medel kan göra stora skillnader. Genom att byta ut dina gamla handtag mot nya kan ditt badrum eller kök nästan kännas som nytt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB6281 |
| Färg | Svart |
| Längd | 150 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Typ | Lådhandtag |
| EAN-nr | 7391447082319 |

