Lådhandtag Beslagsboden BB628CC: 160 mm
Rek. pris 55 kr
52 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
189 mm

BB628
CC: 160 mm
52 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Lådhandtag från Beslagsboden i svart aluminium.
Små medel kan göra stora skillnader. Genom att byta ut dina gamla handtag mot nya kan ditt badrum eller kök nästan kännas som nytt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB6282 |
| Färg | Svart |
| Längd | 189 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Typ | Lådhandtag |
| EAN-nr | 7391447082326 |

