Lådhandtag Beslagsboden BK635
fr.75 kr
Se priset!
Välj variant

BK635
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Lådhandtag Beslagsboden BK635 är ett lådhandtag i trä och metall. Cc-mått: 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 142 mm |
| Material | Zink/Trä |
| Höjd | 32 mm |
| Typ | Lådhandtag |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 32 mm |

