Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 100
Rek. pris 119 kr
fr.81 kr
Se priset!
Välj variant

Edge Straight 100
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Handtaget skruvas bakifrån vilket betyder att det smälter in bra i dess omgivning. Edge Straight framhäver även sin skandinaviska design oavsett vilken miljö det placeras i och lyfter känslan i rummet. Passar 16-20 mm lucka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304198-11B |
| Färg | Borstad Antracit, Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart, Vit |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Serie | Edge |
| Typ | Profilhandtag16-19 |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
