Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 100Mässing Borstad
Rek. pris 129 kr
109 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304197-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Edge |
| Produkttyp | Profilhandtag16-19 |
| EAN-nr | 7316180022873 |
