Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 200Antik Brons
199 kr
Vald variant
Färg:
Antik Brons

Edge Straight 200
Antik Brons
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtagen finns i flera utföranden, har ett stilrent och klassiskt utseende och passar till luck- och lådtjocklek 16-20 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtagen finns i flera utföranden, har ett stilrent och klassiskt utseende och passar till luck- och lådtjocklek 16-20 mm.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304166-11 |
| Färg | Antik Brons |
| Längd | 200 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Edge straight |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180001359 |
