Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 350
Rek. pris 229 kr
fr.150 kr
Se priset!
Välj variant

Edge Straight 350
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är del av en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtaget har ett stilrent och klassiskt utseende.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är del av en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtaget har ett stilrent och klassiskt utseende.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304170-11B |
| Färg | Antik Brons, Antracit, Koppar, Mattborstad Mässing, Rostfri Look, Svart, Vit |
| Längd | 350 mm |
| Material | Aluminium, Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 40, 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Edge straight, Edge Straight |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
