Profilhandtag Beslag Design Side 160 mm
Rek. pris 139 kr
fr.94 kr
Se priset!
Välj variant

Side 160 mm
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Beslag Design Side 160 mm är ett slimmat profilhandtag anpassat för en stilren look. Träskruv för montering i luckans ovankant medföljer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Beslag Design Side 160 mm är ett slimmat profilhandtag anpassat för en stilren look. Träskruv för montering i luckans ovankant medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304215-11B |
| Färg | Mattsvart, Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 160 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Side |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matt Black, Rostfri Look/Stainless |
