Profilhandtag Beslag Design Side
Rek. pris 79 kr
fr.53 kr
Se priset!
Välj variant

Side
53 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Upptäck naturens palett med Beslag Designs nya kulörer. Låt detaljerna ta plats och bli en del av känslan. Inspirerade av hav, strand, skog och sten. Handtag och knoppar för alla rum. För hem, butik, kontor, restaurang och hotell
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Upptäck naturens palett med Beslag Designs nya kulörer. Låt detaljerna ta plats och bli en del av känslan. Inspirerade av hav, strand, skog och sten. Handtag och knoppar för alla rum. För hem, butik, kontor, restaurang och hotell
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304350-11B |
| Färg | Blå, Grafitgrå, Kalkgrå, Salviagrön |
| Längd | 40, 160 mm |
| Material | Aluminum |
| CC-mått | 20 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Side |
| Typ | Profilhandtag |
| Låsbar | Nej |
