Profilhandtag Beslag Design VannMattsvart - Längd: 200 mm
Rek. pris 159 kr
99 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mattsvart
Längd:
200 mm

Vann
Mattsvart - Längd: 200 mm
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Vann från Beslag Design är ett modernt handtag med elegant design.
Handtaget har ett exlusivt utseende tack vare den borstade ytan och den böjda framkanten ger handtaget ett utmärkt grepp. Profilhandtaget passar lika bra till kökets luckor som garderoberna i sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370260-11 |
| Färg | Mattsvart |
| Längd | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180012706 |

