Profilhandtag Beslag Design VannRostfri - Längd: 200 mm
Rek. pris 159 kr
109 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
200 mm

Vann
Rostfri - Längd: 200 mm
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Vann från Beslag Design är ett modernt handtag med elegant design.
Handtaget har ett exlusivt utseende tack vare den borstade ytan och den böjda framkanten ger handtaget ett utmärkt grepp. Profilhandtaget passar lika bra till kökets luckor som garderoberna i sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370261-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180012713 |



