Profilhandtag Beslag Design VannBorstad Mässing - Längd: 200 mm
Rek. pris 159 kr
96 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
Längd:
200 mm

Vann
Borstad Mässing - Längd: 200 mm
96 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Vann från Beslag Design är ett modernt handtag med elegant design.
Handtaget har ett exlusivt utseende tack vare den borstade ytan och den böjda framkanten ger handtaget ett utmärkt grepp. Profilhandtaget passar lika bra till kökets luckor som garderoberna i sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370262-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180012720 |

