Profilhandtag Beslag Design VannMattsvart - Längd: 1200 mm
Rek. pris 629 kr
413 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mattsvart
Längd:
1200 mm

Vann
Mattsvart - Längd: 1200 mm
413 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Vann från Beslag Design är ett modernt handtag med elegant design.
Handtaget har ett exlusivt utseende tack vare den borstade ytan och den böjda framkanten ger handtaget ett utmärkt grepp. Profilhandtaget passar lika bra till kökets luckor som garderoberna i sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370265-11 |
| Färg | Mattsvart |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 384 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180012737 |

