Ringhandtag Beslag Design 157-33 antik
65 kr

157-33 antik
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Möbelbeslag för en skrivsbordslåda eller byrån i sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3910-11 |
| Färg | Brons |
| Diameter | 33 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Serie | 157 |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316183910009 |

