Skålhandtag 4AQUA
Rek. pris 110 kr
fr.72 kr
Se priset!
Välj variant

Skålhandtag 4AQUA
72 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
4AQUABeskrivning
Skålhandtag från 4AQUA.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | 2001A |
| Färg | Brons, Krom, Mässing, Rostfri, Svart, Tenn, Vit Blank |
| Längd | 95 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Montering | Skruv |
| Typ | Skålhandtag |
| Vikt | 0,07 kg |
| Yta | Borstad, Högblank, Matt |

