Skålhandtag Beslag Design Timjan 64Polerad Nickel
Rek. pris 169 kr
119 kr
Se priset!

Timjan 64
Polerad Nickel
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skålhandtag Timjan 64 från Beslag Design är ett handtag i rektangulär modell. Det har tidlös design och ett lättillgängligt grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag Timjan 64 från Beslag Design är ett handtag i rektangulär modell. Det har tidlös design och ett lättillgängligt grepp.
Skålhandtaget passar utmärkt som möbelhandtag på t.ex. en byrå eller till köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308631-11 |
| Färg | Polerad Nickel |
| Längd | 105 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013536 |


