Skåpregel Theofils Utan Låshake 5181 Rf
249 kr

Utan Låshake 5181 Rf
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Skåpregel Theofils är i rostfritt stål och slutbleck i obehandlat stål ingår.
Skruv medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 300027SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 45 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 54 mm |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466049679 |

