Knopp Ballingslöv RK-400
32 kr

RK-400
32 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Ballingslöv RK-400 till badrumsmöbler och badrumskommoder i vitt porslin utförande. Skruv till knoppen ingår.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Knopp Ballingslöv RK-400 till badrumsmöbler och badrumskommoder i vitt porslin utförande. Skruv till knoppen ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | RK400B |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Bredd | 32 mm |
| Typ | Knopp |
