Knopp Beslag Design 411
fr.29 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

411
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
411 är en knopp i mässing från Beslag Design.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Obehandlad Mässing, Polerad Mässing |
| Diameter | 13, 17, 24, 32 mm |
| Material | Mässing |
| Höjd | 13, 17, 24, 32 mm |
| Bredd | 13, 15, 22, 25 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | 411 |
| Produkttyp | Knopp |

